מי אנחנו – Ilan Amir

משלוח רשום רגיל - חינם | משלוח מהיר - בתוספת מחיר

מי אנחנו

אילן החל לעצב תכשיטים כשהיה נער, בעיקר עגילים ותליונים, והיה נוסע באוטובוס לירושלים למכור אותם בדוכן במדרחוב. אחרי לימודי צורפות, ב-1991, פתח את מותג התכשיטים “אילן עמיר”. מאז התמקצע בתכשיטי זהב, כסף ושיבוץ אבני חן. לאילן מבחר עצום של טבעות נישואין לנשים ולגברים, טבעות משובצות באבני חן ומבחר גדול של כל סוגי התכשיטים.

ב- 2010 נכנסתי אל חייו והשתלבתי בניהול החנויות האינטרנטיות ובשיווק העסק. בכובע השני שלי אני מורה לספרות ולחינוך מיוחד בחטיבת ביניים ותיכון, דווקא השילוב בין המקצועות מכניס עניין מחודש ליצירה. אנחנו חיים בקיבוץ מצר ומגדלים, מלבד את עסק התכשיטים, גם משפחה גדולה של חמישה ילדים: מיקה, רונה ואורי- מהנישואים הראשונים של אילן לצפי וגם את אלמה וליה- שלנו. ובנוסף, את ג’ינה, הכלבה.

  • אילן

    אילן, או מקו, כמו שאני קוראת לו, הוא אמן מהסוג הישן, זה שמתמחה בטבעות, אבל מכין מגוון עצום של תכשיטים אחרים. הוא מעצב את היצירות בעצמו, משבץ את האבנים וחורט חריטה ידנית. ידיו מצולקות מכוויות ההלחמה ופציעות נוספות המעידות על עבודות יד. אילן לא מחשיב כלום כ"עבודה", הוא עושה הכול בהנאה גדולה, מכבס ותולה, מעמיס מדיחים ומה לא. לאחרונה הוא עוסק בתיקון מכשירים עם תקלות טכניות ושוקע בחיפוש מציאות בשווקים הדיגיטליים של היד השנייה. כן, כולם אמרו לי שהתחתנתי הכי טוב.

  • תמי

    למרות שבפעם היחידה שניסיתי לתקן תכשיט שום אסון לא קרה, תמצאו אותי בעיקר מול המחשב, מנהלת את החנויות האינטרנטיות, האתר וכל מה שנגזר מכך. כותבת פוסטים ארוכים, שוקעת בחלומות בהקיץ ולומדת איך לתפעל אפליקציות ותוכנות . מדגמנת את הטבעות על הידיים, או עונה למיילים. שירות הלקוחות הוא בתחום האחריות שלי ואם אילן ענה, סימן שבדיוק הייתי במטבח, הקראתי סיפור ארוך לבנות, או שזאת בדיוק התקופה שלפני התעודות, כי בכל זאת, אני בכלל מורה. במחשבה שנייה, גם הוא התחתן לא רע.

רשימת משאלות
רשימת המשאלות שלך ריקה

העגלה שלך ריקה

בחזרה לדף המוצרים
תוינק תלגע
20 ןופוק

תיבה דע חילש

₪ 50

םוכיס ₪ 1,458
photo

בויח יטרפ

החפשמ םש

יטרפ םש

תבותכ

ץרא

ריע

ראוד את/דוקימ

ץרא

ריע

הנמזהל רשקב תופסונ תורעה

מדריך מידות

ניתן לדעת את מידת הטבעת שלך על ידי מדידת טבעות בחנות תכשיטים, אך יש גם שיטות טובות למצוא את המידה בבית. אילן יוסיף 0.25 לטבעת חצי רחבה ו0.5 לטבעת רחבה. במידה וכבר הוספת למידה, חשוב מאוד לציין זאת בהערות להזמנה.

להלן טבלת המרת מידות בינלאומיות, באם ידועה לך המידה בסרגל מידות אחר.

אם יש ברשותך טבעת בגודל המתאים, יש להניח אותה על סרגל, כשהאפס ממוקם על החלק הפנימי שלה. חשוב מאוד שהטבעת תמוקם בדיוק באמצע ואז:
1) יש לצלם את הטבעת על הסרגל מלמעלה (להלן המחשה).
2) מומלץ לצרף גם צילום של רוחב הטבעת על הסרגל (להלן המחשה).
מידות אלו יאפשרו לאילן לקבוע את מידתך המדויקת.

במידה ונתקלת בקושי במציאת המידה, או בכל בעיה אחרת – נשמח לסייע.

יצירת קשר
Sizing details

You can discover your ring size by going to your local jeweler and having your finger measured. See here how you can also determine your ring size and find your perfect fit at home: these are a few easy ways to assess your ring size at home.
Ilan will add 0.25 for a semi-wide ring and 0.5 for a wide ring. If you have already added to your size, please let us know when you order.

See the international size conversion table if you know your size in another size bar.

If you have a ring that already fits your finger well, put it on a ruler and measure straight across the inside of the ring from edge to edge, the diameter measurement must be in millimeters.

Use our measurement-conversion chart to find your ring size.

We recommend Photographing the ring on the ruler from above (see illustration) and attaching a second photo of the width of the ring on the ruler (see illustration), Ilan can determine your exact size from the pictures.

If you have difficulty finding your ring size, or any other problem- we will be happy to help.

 

Contact
דילוג לתוכן